Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17562
Stary 28.12.2009, 13:43
Śmieszą mnie opinie że Costly jest słaby albo że się nie sprawdza w PE. Jak byście nie zauważyli Bełchatów to nie jest Barcelona czy coś podobnego. Oglądałem kilka meczów Bełchatowa i nie raz Costly musiał się brać za rozgrywanie piłki itp. To że gość ma ciężki charakter to inna sprawa. Szczerze powiedziawszy nie widzę innego napastnika z naszej ligi który by WZMOCNIŁ naszą kadrę (no może poza Lewandowskim ale nie koniecznie)
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując