Śmieszą mnie opinie że Costly jest słaby albo że się nie sprawdza w PE. Jak byście nie zauważyli Bełchatów to nie jest Barcelona czy coś podobnego. Oglądałem kilka meczów Bełchatowa i nie raz Costly musiał się brać za rozgrywanie piłki itp. To że gość ma ciężki charakter to inna sprawa. Szczerze powiedziawszy nie widzę innego napastnika z naszej ligi który by WZMOCNIŁ naszą kadrę (no może poza Lewandowskim ale nie koniecznie

)