Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mlody19061906
Member
Od: 05.2009
Offline
#
13233
28.12.2009, 13:27
Przystanek MPK "Dworzec Główny" to ten na ul.Pawiej? Jeśli nie to na jakiej ulicy się znajduje.
Mlody19061906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mlody19061906
Znajdź inne posty napisane przez Mlody19061906