Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
17553
28.12.2009, 12:12
Moretto no i co z tego że wybrał 2 lige jak ich stać to go mają ja nie wierze że chciał 130tyś był wolnym piłkarzem więc pewnie coś chciał za podpis pod kontraktem przypomne że w przypadku Marcelo było to 400Tys
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755