Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 28.12.2009, 12:06
STARY WIŚLAK bardzo mądrze mówisz. ja do tego dodałbym tylko tyle, że oprócz morderców dodałbym do tego grona właśnie pedofili i gwałcicieli (jeżeli robili to w sposób wyjątkowo brutalny i seryjny. mowię o tych ostatnich)
Odpowiedz cytując