Luk4s napisał(a):

Szczerze to nie nawiedzi tego gościa, za ten faul który zrobił, chyba z Legiią.
Mimo swoich warunków kiepsko gra głową, nogami zresztą też średnio, do tego kompletnie nie myśli. Przyjdzie i zacznie mówić trenerowi na jakiej pozycji jeszcze chce grać, czy za napastnikiem czy na wysuniętym. Po co nam taki ktoś ?
nawet znalazłem:
http://www.youtube.com/watch?v=j_JUHoXkAao