Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17545
Stary 28.12.2009, 11:31
Szczerze to nie nawiedzi tego gościa, za ten faul który zrobił, chyba z Legiią.

Mimo swoich warunków kiepsko gra głową, nogami zresztą też średnio, do tego kompletnie nie myśli. Przyjdzie i zacznie mówić trenerowi na jakiej pozycji jeszcze chce grać, czy za napastnikiem czy na wysuniętym. Po co nam taki ktoś ?


nawet znalazłem:
http://www.youtube.com/watch?v=j_JUHoXkAao
Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.12.2009 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując