Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3258
Stary 28.12.2009, 10:28
Valdaer napisał(a):Wyświetl post
W Rosji co drugi klub może szastać pieniędzmi(wątpie żeby wydawali więcej niż Rubin, CSKA, Zenit itp.) więc ciężko mu będzie do Ligi europejskiej awansować,a co dopiero champions league. Pozatym narazie musi awansować do 1 ligi co wydaje się być banalną rzeczą ale nikt ambitny nię będzie chciał przyjść do 2 ligi a z jakimiś piłkarzami musi awansować.
Mądry się znalazł. Jakby Ci ktoś powiedział, że idzie do małej Unirei to też byś powiedział "Aaa kasy mało, Steaua, Rapid i Cluj mają więcej - co najwyżej środek ligi" ?
Odpowiedz cytując