Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3257
Stary 28.12.2009, 10:16
Dlatego też nie ma co liczyć na jakikolwiek sukces oprócz jakże spektakularnych Mistrzostw Polski za kadencji Cupiała w Wiśle,codziennie się modlę,żeby wziął tą swoją zapierdziałą pod dupskiem kasę i się wynosił.
Mając za trenerów Fergusona czy Murinhio dalej nie odnieslibyśmy żadnego sukcesu z takim zarządem ! Co więc mogli wymagać od Dana ? Skorża nie zrobił w Wiśle NIC,mistrzostw nie licze- z takim składem to i Majewski by co roku wygrywał.
Odpowiedz cytując