|
podziękował.
===
ktoś kojarzy to ' przysłowie ' czy też ' rymowankę " którą mowili więzniowie w Oświecimiu nt. ARBEIT MACHT FREI ?
ARBET MACHT FREI - przez komin numer zwei ?
w wiadomościach podawali jak ukradli ten napis.
Ktoś mógłby to przytoczyć jak to było po niemiecku ?
Ostatnio edytowane przez wegiel : 28.12.2009 o godz. 02:54.
|