Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WRzŚ
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
13227
28.12.2009, 02:23
wegiel
napisał(a):
robię pracę zaliczeniową i przydały by mi się jakieś zdjęcia gdzie widać flagi Skinhead, biała siła, jakieś pieści tak jak Jaga miała flagę taką małą co był dym kiedyś na Legii z ochroną.
Ktoś ma jakieś takie foto ? Drużyna i kraj w sumie nie ważny. Liczy się to, że mają być łysi na sektorze i ich flagi ;-)
Z góry dzięki za pomoc !
http://www.lazioebasta.it/stag_04-05...o_P4102517.jpg
http://www.cbc.ca/gfx/topstory/sport...fans050410.jpg
http://www.legia.com.pl/img_galerie/...n/DSC_0645.JPG
http://www.fanpesni.ru/foto/2005/dinamo-cska/09.jpg
http://tinypic.com/kcbebd.jpg
http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2006470193,00.jpg
http://img291.imageshack.us/img291/1...s8810953si.jpg
http://img494.imageshack.us/img494/5...s8813618rz.jpg
http://img76.exs.cx/img76/9155/1283la.png
http://img116.imageshack.us/img116/2...orno200zb0.jpg
http://img116.imageshack.us/img116/3...insboysse9.jpg
http://img71.exs.cx/img71/2022/4055dt.jpg
http://img127.imageshack.us/img127/1...3125221px5.jpg
http://img241.imageshack.us/img241/5649/4c93kt1xz6.jpg
http://www.globalfire.tv/nj/graphs/lazio_fans.jpg
http://img458.imageshack.us/img458/3912/sd883jo.jpg
http://img187.imageshack.us/img187/9...ys88115sb9.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/2...ys88740gs5.jpg
jak sobie poszukasz to jest pewne forum, na którym jest temat o symbolach politycznych na stdonach, który liczy ponad 300 stron.
WRzŚ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WRzŚ
Znajdź inne posty napisane przez WRzŚ