Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
Od: 12.2009
Offline
#
176
28.12.2009, 01:39
no to obejrzyjcie sobie Symetrie. Tam macie m.in o pedofilu który trafia do więzienia.
albo napisałem simone coś wyżej, że to ' zajęcie się pedofilem ' ma jeden wielkie -
wegiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wegiel
Znajdź inne posty napisane przez wegiel