Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 28.12.2009, 01:08
w sumie może i masz rację co do tej izolatki. ale zapewniam Cie że po 20 latach spędzonych w izolatce chlop by się odwołał i by wyszedł. takie mamy prawo polskie. a po wykonaniu kary śmierci raczej nikt się nie odwoła
Odpowiedz cytując