Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
Od: 12.2009
Offline
#
171
28.12.2009, 01:05
ale kary śmierci nie można wprowadzić w Polsce bo jesteśmy w Unii Europejskiej..........
zachciało Wam się głosować wszystkim na TAK to macie teraz...krawaciarze w Belgii decydują jakie kary możemy wprowadzać a jakie nie....
wegiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wegiel
Znajdź inne posty napisane przez wegiel