Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 28.12.2009, 01:05
ale kary śmierci nie można wprowadzić w Polsce bo jesteśmy w Unii Europejskiej..........

zachciało Wam się głosować wszystkim na TAK to macie teraz...krawaciarze w Belgii decydują jakie kary możemy wprowadzać a jakie nie....
Odpowiedz cytując