Najlepszy forumowicz:
Miss forum: mówią,że Puchaty
Mister forum:
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022
Żartowniś: gigant, element
Najmądrzejsze posty:
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia,Legia,Lecha,derby
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009+feta na Rynku
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Cetnik
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią"
Najgłupszy post: wszystkie Tisu,jak usiłował dostać bana
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):Tisu, pysio
Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Luźny,Nasi piłkarze,Byli piłkarze i pracownicy, Matura/Po maturze i Premiership
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): fialo
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):Cetnik

(on wie czemu ;p )
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio za twórczość i siara za aukcje