Wyświetl pojedynczy post
unpredictable_wislaczka
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Gorzów/ Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.12.2009, 20:42
Najlepszy forumowicz:

Miss forum: mówią,że Puchaty

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022

Żartowniś: gigant, element

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia,Legia,Lecha,derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009+feta na Rynku

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Cetnik

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią"

Najgłupszy post: wszystkie Tisu,jak usiłował dostać bana

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):Tisu, pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Luźny,Nasi piłkarze,Byli piłkarze i pracownicy, Matura/Po maturze i Premiership

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): fialo

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):Cetnik (on wie czemu ;p )

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio za twórczość i siara za aukcje
Ostatnio edytowane przez unpredictable_wislaczka : 28.12.2009 o godz. 14:01.
M. Skorża:"Głowackiego,Sobolewskiego,czy odchodzących z klubu Baszczyńskiego oraz Zieńczuka,ale i braci Brożków zazdrościć mi mogą nie tylko inni trenerzy.Sam jestem wdzięczny losowi, że mogłem z nimi pracować."

M. Szymkowiak:"Radek Sobolewski,Marcin Baszczyński, Paweł Brożek,Marek Zieńczuk czy Patryk Małecki.Oni daliby się za Wisłę pokroić."

Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy
Odpowiedz cytując