Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 27.12.2009, 17:01
Ja w tym roku przeczytalem kilka ksiazek Victora Hugo ,a także jedna Balzacka ("Jaszczur") i Nabokova ("Obrona Łużyna) oraz Dostojewskiego ("Zbrodnie i kare")
Odpowiedz cytując