kacap napisał(a):

FM 2010 ma jedno moim zdaniem b. duże nie dociągnięcie.
Mianowicie zdobyłem tytuł mistrza polski, oraz puchar polski.
no a w Super Pucharze Polski gra Mistrz kraju ze zdobywca pucharu... no ale skoro miałem podwójną koronę, to ciężko grać z samym sobą... i zagrałem w SPP ze Śląskiem Wrocław - przegranym pucharu polski...
no ale spoko, udało mi się zdobyć SPP, i potrójna korona.
|
I gdzie tu błąd?
A tak btw. Żeby zatrudnić piłkarza w roli scouta, trenera itd to kopacz ten musi zakończyć karierę piłkarską.