Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2924
Stary 27.12.2009, 12:05
kacap napisał(a):Wyświetl post
FM 2010 ma jedno moim zdaniem b. duże nie dociągnięcie.

Mianowicie zdobyłem tytuł mistrza polski, oraz puchar polski.

no a w Super Pucharze Polski gra Mistrz kraju ze zdobywca pucharu... no ale skoro miałem podwójną koronę, to ciężko grać z samym sobą... i zagrałem w SPP ze Śląskiem Wrocław - przegranym pucharu polski...

no ale spoko, udało mi się zdobyć SPP, i potrójna korona.

I gdzie tu błąd?


A tak btw. Żeby zatrudnić piłkarza w roli scouta, trenera itd to kopacz ten musi zakończyć karierę piłkarską.
Odpowiedz cytując