Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4383
Stary 27.12.2009, 11:34
wislak1986 napisał(a):Wyświetl post
Autentyk z joemonster.org :

"Dyskutowałem z kolegą, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy, bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła, gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem."
Już pisał to siara w którymś temacie a następnie w Łapu Capu była mała awantura o kolegowanie się z pejsiakiem!
Odpowiedz cytując