Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3204
Stary 27.12.2009, 11:04
Dan Petrescu był dobrym trenerem, ale po co nam on ?
Moze osiagnal cos z Unirea, ale niekoniecznie musi to zrobic z nami.
Skorza miał do dyspozycji gorszych zawodnikow i 2 razy zdobyl MP i teraz jest na dobrej drodze do tego.
Dan Petrescu miał Błaszcza ! i 2 miejsce.
Odpowiedz cytując