|
Dan Petrescu był dobrym trenerem, ale po co nam on ?
Moze osiagnal cos z Unirea, ale niekoniecznie musi to zrobic z nami.
Skorza miał do dyspozycji gorszych zawodnikow i 2 razy zdobyl MP i teraz jest na dobrej drodze do tego.
Dan Petrescu miał Błaszcza ! i 2 miejsce.
|