Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
13212
27.12.2009, 04:19
Proszę o kontakt kogoś mieszkającego w Wieliczce/Kłaju albo jakieś okolicznej wiosce
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985