Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
SpongeBob
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
13207
27.12.2009, 00:09
SpongeBob
napisał(a):
potrzebuje jakis plac manewrowy na ktory bede mogl wjechac spokojnie jutro
baaardzo wazne
podbijam bo strasznie mi zalezy
SpongeBob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SpongeBob
Znajdź inne posty napisane przez SpongeBob