Wyświetl pojedynczy post
SpongeBob
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13207
Stary 27.12.2009, 00:09
SpongeBob napisał(a):Wyświetl post
potrzebuje jakis plac manewrowy na ktory bede mogl wjechac spokojnie jutro baaardzo wazne

podbijam bo strasznie mi zalezy
Odpowiedz cytując