Temat
:
Na świątecznym stole
Wyświetl pojedynczy post
Bialagwiazda
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
50
26.12.2009, 23:48
U mnie w domu też się dalej przestrzega postu. Niestety, bo uszka z mięsem wolę sto razy bardziej od tych z kapustą i grzybami :(
Bialagwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bialagwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Bialagwiazda