DominoForza napisał(a):

|
stery od karty grafiki wgrales ?
|
Wgrałem,tylko w menadżeze urzadzen mam niby jakies 2 karty ale maja te same nazwy.Po zainstalowaniu tej drugiej zmieniła mi sie rozdzielczosc której ni ch... nie mogłem ustawić jak nalezy a problem pozostał.Odinstalowałem ją,slajdy pozostały ;/