Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13200
Stary 26.12.2009, 23:04
Kordel napisał(a):Wyświetl post
Po formacie spotkała mnie nie miła niespodzianka!Włączajac przeglądarke,badz folder gdzie zjeżdzam kulka na dół to obraz przesuwa mi sie niczym pokaz slajdów.Wie ktoś moze jak to naprawić badz czy brakuje jakis sterowników ?
stery od karty grafiki wgrales ?
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 26.12.2009 o godz. 23:09.
.....
Odpowiedz cytując