Kordel napisał(a):

|
Po formacie spotkała mnie nie miła niespodzianka!Włączajac przeglądarke,badz folder gdzie zjeżdzam kulka na dół to obraz przesuwa mi sie niczym pokaz slajdów.Wie ktoś moze jak to naprawić badz czy brakuje jakis sterowników ?
|
stery od karty grafiki wgrales ?