Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 26.12.2009, 19:17
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
może jeszcze 11 - Tomasz Dawidowski ;-)
5 lat w Wiśle grał , wystąpił w Pamiętnych spotkaniach z Beitarem czy Barceloną ...

A tak na serio to...
4-Legenda !!
Moskala czy Kulawika to słabo pamiętam niestety ... ;-/
Głowa hym... no może jak pogra ze 3 lata jeszcze w Wiśle jako Kapitan czemu nie.. ;-)
16 dla Kuby raczej nie... chyba żeby wrócił tak jak nam obiecał ... to wtedy =D
11 oczywiście, Tomasz Kulawik ;]
Odpowiedz cytując