Temat
:
Gdybym miał zastrzec numer koszulki dla piłkarza, to:
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
44
26.12.2009, 19:17
Bartuk1906
napisał(a):
może jeszcze 11 - Tomasz Dawidowski ;-)
5 lat w Wiśle grał , wystąpił w Pamiętnych spotkaniach z Beitarem czy Barceloną ...
A tak na serio to...
4-Legenda !!
Moskala czy Kulawika to słabo pamiętam niestety ... ;-/
Głowa hym... no może jak pogra ze 3 lata jeszcze w Wiśle jako Kapitan czemu nie.. ;-)
16 dla Kuby raczej nie... chyba żeby wrócił tak jak nam obiecał ...
to wtedy =D
11 oczywiście, Tomasz Kulawik ;]
IncognitoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IncognitoTSW
Znajdź inne posty napisane przez IncognitoTSW