Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2919
Stary 26.12.2009, 18:24
Ja mam taki pomysł na Ciekawą grę. Jak ktoś nie chce grać w Polskiej lidze bo nie rośnie reputacja....
Weźcie sobie w edytorze podmiecie Wisłę za jakiś klubik w Anglii i tam grajcie ... ;-)
Ja próbowałem ale mój zapał do gry kończy się po 1 miesiącu pracy albo mniej ... ;-/
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując