|
Ja mam taki pomysł na Ciekawą grę. Jak ktoś nie chce grać w Polskiej lidze bo nie rośnie reputacja....
Weźcie sobie w edytorze podmiecie Wisłę za jakiś klubik w Anglii i tam grajcie ... ;-)
Ja próbowałem ale mój zapał do gry kończy się po 1 miesiącu pracy albo mniej ... ;-/
|