może jeszcze 11 - Tomasz Dawidowski ;-)
5 lat w Wiśle grał , wystąpił w Pamiętnych spotkaniach z Beitarem czy Barceloną ...
A tak na serio to...
4-Legenda !!
Moskala czy Kulawika to słabo pamiętam niestety ... ;-/
Głowa hym... no może jak pogra ze 3 lata jeszcze w Wiśle jako Kapitan czemu nie.. ;-)
16 dla Kuby raczej nie... chyba żeby wrócił tak jak nam obiecał ...

to wtedy =D