Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13188
Stary 26.12.2009, 17:01
Jak się szykuje sylwester w Krakowie w tym roku? ;>
Wiadomo juz wszystko co i jak ma być? Jak ktos wie niech napisze, albo jakimś linkiem zapoda.
Od razu mówie, że na szybko pisane, bo czasu wolnego brak więc mi o "wujku Google" nie mówcie :|
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując