Wyświetl pojedynczy post
Fajfer11
Banita
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2918
Stary 26.12.2009, 16:14
Yo, to mój 1 post tutaj więc witam serdecznie.Chce powiedzieć że idzie mi niezle.Po 4 kolejkach jestem 4.W LM odpadłem w 3 rundzie z FC Interem z FIN 3:2 dla mnie i 1:2.W LE z Lazio... 0:0 i 2:1 dla mnie.Inne polskie kluby czyli Amica,Legia i Polonia Odpadły.Polonia w II rundzie,Amica w IV z Aston Villa,Legia z Atlethic.
W grupie mam świetnie bo mam Lewski,Szachtar i Austrie Wieden :d.
Odpowiedz cytując