Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17534
Stary 26.12.2009, 14:58
[/quote]Żeby nie było offtopu - jak ma odejść Marcelo, to lepiej teraz, niż latem. Może przez ten czas uda się znaleźć kogoś, kto przynajmniej w obronie nie będzie mu ustępował. Bo jeżeli chodzi o walory ofensywne to nie mam złudzeń. Środkowy obrońca z 6 bramkami na koncie w połowie sezonu. Kogoś takiego może nam zazdrościć każda drużyna.[/quote]



I wtedy przystąpimy do rundy rewanżowej, jednocześnie nie mając zdecydowanej przewagi nad grupą pościgową, bez najlepszego obrońcy. Po powrocie Głowackiego i tak będziemy drżeć, aby Jop zdążył przejąć piłkę. Lepiej poczekać ze sprzedażą do europejskich pucharów. Być może jak uda się nam awansować minimum do Ligi Europejskiej ( ja w to wierzę ) to tam po udanej grze zarobimy na nim więcej niż mogliby nam teraz zaoferować.



Odpowiedz cytując