rav napisał(a):

|
Co nie zmienia postaci rzeczy, że trzeba być czujnym. Widać jak na dłoni, że Majchrowski zwąchał się z Filipiakiem, Lasota też coś dostał. W związku z tym przekreślił całkowicie temat hali Wisły i zmarnuje w ten sposób 8 mln euro unijnej dotacji. Do stadionu też pewnie nie zamierza dopłacać, bo widzi że to ładowanie pieniędzy w bagno (które sam rozbabrał). Najbardziej jednak niepokoi mnie sytuacja w klubie i kompletny brak osób, które zajęłyby się tematem stadionu. I chyba tym przede wszystkim należałoby się zająć :/
|
Problem jednak w tym, że wszystko zależy od B Cupiała i jego dworu.
Gość jednak boryka się z tym, że ma wokół siebie krąg klakierów, którzy trzymają własną klike i nie zawsze z powodzeniem kierują jego interesami. Dlatego właśnie w klubie zazwyczaj pracują protegowani Cupiała z piłką mający niewiele wspólnego. O kibicowaniu czy też fachowym podejściu do prowadzenia klubu nie wspomne.
Niestety jedną z wad bogactwa jest to, że przy grubszym portfelu gromadzą się wokół Ciebie nowi, wspaniali przyjaciele, zawsze gotowi do pracy dla dobra firmy. Niestety trudno wtedy wyselekcjonować tych szczerych i prawdziwych, których zapewn jest niewielki odsetek.