it napisał(a):

Dla Wisły zasadnicza. Zresztą nie tylko dla Wisły, bo każdy zwróci uwagę na ponad dwukrotnie wyższą/niższą cenę.
A te 700 tys. też nie wiem skąd się niektórym wzięło. Wg mnie, w grę wchodzi kwota co najmniej 1 mln euro, o czym świadczą te słowa:
Zresztą na zdrowy rozum - skoro my sprzedajemy takiego Dudkę za ok. 2 mln euro, skoro za Lewandowskiego chciano dawać co najmniej 3 mln, a trzeba pamiętać, że byli oni praktycznie nieznani na arenie międzynarodowej, to kto uwierzy w taką cenę za zawodnika dobrze grającego w LM?
|
Także na zdrowy rozum - to że Amica go kupiła znaczy że żaden konkretny klub się o niego nie bił(wiadomo że nie przebili by ani Ukraińców ani Ruskich nie mówiąc o klubach zachodnich) więc cena nie musiała być nie wiadomo jaka.
Fakt jest taki że różnie to bywa z tymi cenami a pisze o tym w kontekście Jirsaka i tych słynnych 700 tyś euro w które nigdy nie uwierzyłem.