Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17533
Stary 26.12.2009, 00:50
Temat "Polityka transferowa Wisły" dobiega już powoli 600 stron. Ciekawe ile mniej by liczył, gdyby nie cytować w nim Faktu czy SE? Z czystej ciekawości się zastanawiam i przypuszczam, że co najmniej 50%.

Żeby nie było offtopu - jak ma odejść Marcelo, to lepiej teraz, niż latem. Może przez ten czas uda się znaleźć kogoś, kto przynajmniej w obronie nie będzie mu ustępował. Bo jeżeli chodzi o walory ofensywne to nie mam złudzeń. Środkowy obrońca z 6 bramkami na koncie w połowie sezonu. Kogoś takiego może nam zazdrościć każda drużyna.
Odpowiedz cytując