Temat "Polityka transferowa Wisły" dobiega już powoli 600 stron. Ciekawe ile mniej by liczył, gdyby nie cytować w nim Faktu czy SE?

Z czystej ciekawości się zastanawiam i przypuszczam, że co najmniej 50%.
Żeby nie było offtopu - jak ma odejść Marcelo, to lepiej teraz, niż latem. Może przez ten czas uda się znaleźć kogoś, kto przynajmniej w obronie nie będzie mu ustępował. Bo jeżeli chodzi o walory ofensywne to nie mam złudzeń. Środkowy obrońca z 6 bramkami na koncie w połowie sezonu. Kogoś takiego może nam zazdrościć każda drużyna.