Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
13180
26.12.2009, 00:32
no ale właśnie ten komunikat zaczął pojawiać mi się parę dni po zainstalowaniu avasta.
czyli mówisz żeby wejść w :
PANEL STEROWANIA
DODAJ USUŃ PROGRAMY
i tam szukać tych packów ? Czy gdzieś po document and setting ?
kacap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacap
Znajdź inne posty napisane przez kacap