kacap napisał(a):

http://i46.tinypic.com/ezkbxd.jpg
jak się pozbyć tego komunikatu który pojawia się za każdym razem jak włączam pc ?
Zaczął mi się pojawiać, jak zainstalowałem Avast!`a. Wypieprzenie avasta pomoże ?
Chyba jest jakaś opcja w ustawieniach kompa, żeby takie komunikaty się nie pojawiały ?
Z góry dziękuje za odp.
|
Myślę że na 99% Avast! nie jest powodem, powodem jest najprawdopodobniej zainstalowana jakaś aktualizacja Windowsa służąca do szpiegowania nielegalnego oprogramowania Windows. Musisz przypomnieć sobie mniej więcej od kiedy to Ci się dzieje, znaleźć po dacie tę aktualizację i ją wyinstalować. Miałem tak kiedyś i pomogło.