Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17531
Stary 25.12.2009, 23:47
Marszałek ta po co transfery po co nowy bramkarz wystarczą dwa mecze w rundzie kwalifikacyjnej LM z Pawełkiem w roli głównej bo wątpie by Skorża wystawił Cebanu do bramkii i bedziemy mieli powtórke z rozrywki ludzie co do Moretto jeśli zgodzi na nowe warunki Wisły to czemu Wisła ma nie ma skorzystać z okazji a może poczekamy aż Śląsk albo Legia lub Lech lub Unirea skorzysta z okazji i wtedy znów będą pretensje i zażalenia że Wisła mogła mieć dobrego zawodnika ale nie skorzystała i każdy będzie wieszał psy na Skorży i na skautach transfer Moretto to nic innego jak inwestycja pod LM w końcu Skorża wie że po następnej porażce w rundzie kwalifikacyjnej żegna sie z Reymonta a co do skeba szkoda że Skorża nie ma tego szczęścia z wygrywaniem w LM ale póki co wiara czyni cuda
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 25.12.2009 o godz. 23:52.
Odpowiedz cytując