Najlepszy forumowicz: kot, 1q2, pio, kamikadze
Miss forum: Żmijka
Mister forum: Puchaty
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022, skttrbrain(kibic Amiki, a rozmawia bez napinki i bufoniady - jednak wyjątki się zdarzają)
Żartowniś: gigant
Najmądrzejsze posty: kot - tu bez dwóch zdań, aż przyjemnie się czyta
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Perosław88 (strasnie wkurzający gość, pisze tylko jednozdaniowe posty, typowy nabijacz. I ten avatar...), brylant17, pirat.z.karaibów
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby w Sosnowcu
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post: siara o wykopanych napisach i flamengista z porównaniem umiejętności polskich piłkarzy do amatorskiego porno
Najgłupszy post: Wszystkie Peroslawa88. Bez wyjątku.
Najmądrzejszy post: większość kota;
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio
Najlepszy moderator(dlaczego?): wszyscy są w porządku, szacunek że trzymają to forum w ryzach.
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Nasi piłkarze, Bukmacherski
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Ogryzek(sentyment do przeczytanej 5 razy trylogii pozostaje

)
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): mój jest fajny
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): darek_olszówka - wielkie słowa uznania za działanie w tej zakłamanej Radzie Miasta i działania na rzecz naszego klubu i budowy infrastruktury. Wyrazy współczucia, że musi Pan spierać się z ludźmi pokroju pani Jantos czy jak jej tam (tej od brydża). M-M za wiślackie prace i rocco za dobre hokejowe typy na noc
