Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.12.2009, 23:18
Najlepszy forumowicz: kot, 1q2, pio, kamikadze

Miss forum: Żmijka

Mister forum: Puchaty

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022, skttrbrain(kibic Amiki, a rozmawia bez napinki i bufoniady - jednak wyjątki się zdarzają)

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: kot - tu bez dwóch zdań, aż przyjemnie się czyta

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Perosław88 (strasnie wkurzający gość, pisze tylko jednozdaniowe posty, typowy nabijacz. I ten avatar...), brylant17, pirat.z.karaibów

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby w Sosnowcu

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: siara o wykopanych napisach i flamengista z porównaniem umiejętności polskich piłkarzy do amatorskiego porno

Najgłupszy post: Wszystkie Peroslawa88. Bez wyjątku.

Najmądrzejszy post:
większość kota;

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?): wszyscy są w porządku, szacunek że trzymają to forum w ryzach.

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Nasi piłkarze, Bukmacherski

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Ogryzek(sentyment do przeczytanej 5 razy trylogii pozostaje )

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): mój jest fajny

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): darek_olszówka - wielkie słowa uznania za działanie w tej zakłamanej Radzie Miasta i działania na rzecz naszego klubu i budowy infrastruktury. Wyrazy współczucia, że musi Pan spierać się z ludźmi pokroju pani Jantos czy jak jej tam (tej od brydża). M-M za wiślackie prace i rocco za dobre hokejowe typy na noc
Ostatnio edytowane przez fialo : 25.12.2009 o godz. 23:24.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując