skeba napisał(a):

|
Transfery są potrzebne i nie ma co się sprzeczać.
|
Jesteś klinicznym (tak, to dobre słowo) przykładem człowieka, który bezmyślnie nabija posty nie patrząc na ich spójność, sens i logikę. W temacie o Skorzy napisałeś, że wystarczą Ci sukcesy w polskiej lidze. Tutaj piszesz, że potrzebne są wzmocnienia.
Przyjmij może wreszcie do wiadomości, że bez wejścia do fazy grupowej LE transfery będą, ale głównie z klubu.
Skorża zawalił Levadię - nie ma pieniędzy na transfery.
Takie to trudne?
Rozgrzeszyłeś Skorżę z największej kompromitacji pucharowej od wejścia TF w Wisłę? Rozgrzesz też klub za sprzedaż zawodników i brak wzmocnień (bo transfery pewnie jakieś będą).
Co za ludzie...