Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17528
Stary 25.12.2009, 22:21
skeba napisał(a):Wyświetl post
Transfery są potrzebne i nie ma co się sprzeczać.
Jesteś klinicznym (tak, to dobre słowo) przykładem człowieka, który bezmyślnie nabija posty nie patrząc na ich spójność, sens i logikę. W temacie o Skorzy napisałeś, że wystarczą Ci sukcesy w polskiej lidze. Tutaj piszesz, że potrzebne są wzmocnienia.

Przyjmij może wreszcie do wiadomości, że bez wejścia do fazy grupowej LE transfery będą, ale głównie z klubu.
Skorża zawalił Levadię - nie ma pieniędzy na transfery.

Takie to trudne?


Rozgrzeszyłeś Skorżę z największej kompromitacji pucharowej od wejścia TF w Wisłę? Rozgrzesz też klub za sprzedaż zawodników i brak wzmocnień (bo transfery pewnie jakieś będą).

Co za ludzie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując