mckoval napisał(a):

|
mieliście tak, że caly zespół u was miał status że nie może zagrać w najbliższym meczu, który nei znikał nawet po kilku kolejkach? Jak się tego pozbyc? oO
|
cały zespół ?
to raczej nie możliwe, bo musiałeś powołać 25 czy 28 zawodników i przydzielić im numery.