Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2906
Stary 25.12.2009, 21:52
mckoval napisał(a):Wyświetl post
mieliście tak, że caly zespół u was miał status że nie może zagrać w najbliższym meczu, który nei znikał nawet po kilku kolejkach? Jak się tego pozbyc? oO

cały zespół ?

to raczej nie możliwe, bo musiałeś powołać 25 czy 28 zawodników i przydzielić im numery.
Odpowiedz cytując