Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 25.12.2009, 21:07
FM 2010 ma jedno moim zdaniem b. duże nie dociągnięcie.

Mianowicie zdobyłem tytuł mistrza polski, oraz puchar polski.

no a w Super Pucharze Polski gra Mistrz kraju ze zdobywca pucharu... no ale skoro miałem podwójną koronę, to ciężko grać z samym sobą... i zagrałem w SPP ze Śląskiem Wrocław - przegranym pucharu polski...

no ale spoko, udało mi się zdobyć SPP, i potrójna korona.


Awansowałem do fazy grupowej LM, zająłem 3 miejsce i dotarłem do ćwiercfinału LE ale odpadłem z Fiorentina.


Teraz w LM mam Ac Milan , Sporting Lisbona ( z R.Lewandowskim ) i Malmo FF w grupie.
No i mały paradoks, pokonuje 3:0 szwedzkie Malmo, ale w PP z takim samym składem przegrywam z Gieksą Ka-ce w karnych 5:4...

Ale gra wciąga !

Szkoda tylko, że mi lech, jaga czy legia wykupują sztab szkoleniowy.

A Heniu Kasperczak przy maksymalnych dostepnych zarobkach na miesiąc i 800.000 zl za podpisanie kontraktu, nei chce się zgodzić na trenowanie mojego zespołu.


Szkoda też, że Błaszczykowski, Baszczyński, Żurawski czy Wichniarek - nie chcą przejść za granicy do Krk.


I zastanawiam się, jak Wam się udało kupić Roberta Lewandowskiego z Lecha, nawet gdy było mnie stać na 28 melonów za niego, to wybierał za 26 sporting albo wyśmiewał moją ofertę ;-/.



Jose - dzięki za nazwiska.
Odpowiedz cytując