Wyświetl pojedynczy post
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13175
Stary 25.12.2009, 20:18
rzep napisał(a):Wyświetl post
działa wam nowe gg? ja mam błąd połączenia z serwerem, używając starszej wersji wszsytko śmiga
Mam ten sam problem, przy uzyciu gg 7.7 wszystko jest super. A gdy chciałem zainstalowac Nowe GG, albo Gadu-Gadu 10 jest błąd połączenia z serwerem.
Może ktoś kumaty wie czemu się tak dzieje?
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując