rzep napisał(a):

|
działa wam nowe gg? ja mam błąd połączenia z serwerem, używając starszej wersji wszsytko śmiga
|
Mam ten sam problem, przy uzyciu gg 7.7 wszystko jest super. A gdy chciałem zainstalowac Nowe GG, albo Gadu-Gadu 10 jest błąd połączenia z serwerem.
Może ktoś kumaty wie czemu się tak dzieje?