Ten rok był wyjątkowo słaby w polskiej piłce ale na wyróżnienie w tym gronie zasłużyło wg. mnie 4 Wiślaków (Paweł Brożek, Patryk Małecki, Arkadiusz Głowacki, Rafał Boguski)
Oto kandydaci
1. Paweł Brożek (Wisła Kraków)
2. Patryk Małecki (Wisła Kraków)
3. Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)
4. Rafał Boguski (Wisła Kraków)
5. Robert Lewandowski (Lech Poznań)
6. Sławomir Peszko (Lech Poznań)
7. Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
8. Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)
9. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
10. Artur Boruc (Celtic Glasgow)
A wg. was kto spisał sie najlepiej w tym roku
