Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Karolcia_ina
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
13172
25.12.2009, 18:03
orientuje sie ktos moze czy bedzie jakies noworoczne spotkanie z Wiślakami
Karolcia_ina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karolcia_ina
Znajdź inne posty napisane przez Karolcia_ina