ajjj pamiętam te czasy

od wtedy zaczęła się moja przygoda z Wisełka i trwa aż po dzień dzisiejszy
http://www.youtube.com/watch?v=YX7U6iYnDEU
P.s Szkoda, że tego Zimoch nie komentował, on by to przeżywał ba pewnie by zawału dostał
ten?

poprawiłem
Wtf ja tego meczu nie widziałem ale kwas
P.s może moderatorzy nam daruja dzisiaj
