Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4042
Stary 25.12.2009, 17:35
ajjj pamiętam te czasy od wtedy zaczęła się moja przygoda z Wisełka i trwa aż po dzień dzisiejszy


http://www.youtube.com/watch?v=YX7U6iYnDEU

P.s Szkoda, że tego Zimoch nie komentował, on by to przeżywał ba pewnie by zawału dostał


ten? poprawiłem


Wtf ja tego meczu nie widziałem ale kwas

P.s może moderatorzy nam daruja dzisiaj
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.12.2009 o godz. 17:49.
Piggy oddaj hajs