Jak wy możecie tą Pangę jeść przecież to nie jest ryba tylko zmodyfikowana ryba. Poza tym, że jest tania nie ma żadnych innych zalet.
U mnie w wigilię podstawa to :
Zupa grzybowa do wyboru jest pomidorowa i rosół
pierogi z kapustą i grzybami
karp - w galarecie, smażony w sałatce i tego ostatniego nie jadłem

barszcz z uszkami
krokiety z grzybami i innymi dodatkami
kutia
makowiec i inne ciasta
ryba po grecku
krupnioki
w sumie jest 12 innych potraw a do tego są w innej konfiguracji smakowej. Do sylwestra nie pijamy alkoholu taką mamy tradycję w rodzinie.