Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.12.2009, 17:15
Jak wy możecie tą Pangę jeść przecież to nie jest ryba tylko zmodyfikowana ryba. Poza tym, że jest tania nie ma żadnych innych zalet.


U mnie w wigilię podstawa to :

Zupa grzybowa do wyboru jest pomidorowa i rosół
pierogi z kapustą i grzybami
karp - w galarecie, smażony w sałatce i tego ostatniego nie jadłem
barszcz z uszkami
krokiety z grzybami i innymi dodatkami
kutia
makowiec i inne ciasta
ryba po grecku
krupnioki

w sumie jest 12 innych potraw a do tego są w innej konfiguracji smakowej. Do sylwestra nie pijamy alkoholu taką mamy tradycję w rodzinie.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując