Temat
:
WO¦P w Krakowie
Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
250
25.12.2009, 17:09
pametajmy ze dla Owsika jesteśmy kibolami=faszystami a co za tym idzie on od nas pomocy nie chce.
WRz¦
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do WRz¦
ZnajdĽ inne posty napisane przez WRz¦