Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13168
Stary 25.12.2009, 15:16
WAŻNE !!

Mam Cyfrowy Polsat od 2 lat wszystko gra bum cyk cyk, a dziś pojechałem do kościoła, siostra została z tata i oglądali Disney chanell. Gdy wyłączyli telewizor zjedliśmy obiad chcieliśmy poogladąć cos na Cyfrowym Polsacie a tu zonk.. Głos jest sygnał jest bardzo dobry ( powyżej połowy) ale nie ma obrazu..... Próbowaliśmy łapać od nowa sygnał ale to nie pomaga. Proszę poradzcie co mam zrobić aby wsyzstko grało. Pierwszy raz sie tak zdarza, próbowałem dzownic na infolinie ale nic z tego. Prosze PILNE !!
Odpowiedz cytując