Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
warmiak23
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
6292
25.12.2009, 15:01
nie ważne jak stadion będzie wyglądał ważne że jest nowoczesny i własny jak nas przyjdzie 30tys.to będzie atmosfera już nie mogę się doczekać
warmiak23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do warmiak23
Znajdź inne posty napisane przez warmiak23