brylant17 napisał(a):

|
Zastanowił bym się nad wypożyczeniem Janczyka na sezon, kończy mu się wypożyczenie z Lokeren.Pomyślał bym też nad Przemysław Kaźmierczak.
|
Kaz był przymierzany od czasów jego gry w Pogoni myślę, że teraz bedzie lepszym wzmocnieniem, a o Jańczyku możemy raczej zapomnieć.