Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4409
Stary 25.12.2009, 11:00
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Zastanowił bym się nad wypożyczeniem Janczyka na sezon, kończy mu się wypożyczenie z Lokeren.Pomyślał bym też nad Przemysław Kaźmierczak.
Kaz był przymierzany od czasów jego gry w Pogoni myślę, że teraz bedzie lepszym wzmocnieniem, a o Jańczyku możemy raczej zapomnieć.
Odpowiedz cytując