Temat
:
Na świątecznym stole
Wyświetl pojedynczy post
KrystekABG
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Polska
Offline
#
40
25.12.2009, 10:55
U mnie na stole:
-barszcz z uszkami
-zupa grzybowa
-pierogi z kapustą
-groch z kapustą
-trzy rodzaje ryb: karp, pstrąg, panga (do wyboru)
-kompot z suszu
-ciasta
Good night left side.
KrystekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrystekABG
Znajdź inne posty napisane przez KrystekABG