Wyświetl pojedynczy post
KrystekABG
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 25.12.2009, 10:55
U mnie na stole:

-barszcz z uszkami
-zupa grzybowa
-pierogi z kapustą
-groch z kapustą
-trzy rodzaje ryb: karp, pstrąg, panga (do wyboru)
-kompot z suszu
-ciasta
Good night left side.
Odpowiedz cytując