Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: Salwator
Offline
#
13156
25.12.2009, 01:42
Część osob pisała na różnych forach, że kupiła książke bez filmu, gdyż takich juz nie było, dlatego szukałem stronki o dokładnejinformacji.
Misiek570
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiek570
Znajdź inne posty napisane przez Misiek570