Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17527
Stary 24.12.2009, 23:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
(....) Uważam że większośc poważnych zagranicznych klubów nie interesuje sie graczami z naszej ligi bo sie zazwyczaj nie sprawdzają.http://www.efakt.pl/Wisla-zima-strac...y,60362,1.html
Żuraw, Kuba potrafili zaistnieć w innych ligach, nawet Dudka sobie ostatnio dobrze radzi... wiec oni jednak sie sprawdzili w lepszych ligach.

Co do transferów... Myślę ze ściągną jakiegoś za darmo, i kogoś kupią.. w końcu muszą zgrać wszystkich nowych przed LM a nie w lipcu robić transfery jak już będzie pozamiatane...
Odpowiedz cytując