AYALA napisał(a):

Żuraw, Kuba potrafili zaistnieć w innych ligach, nawet Dudka sobie ostatnio dobrze radzi... wiec oni jednak sie sprawdzili w lepszych ligach.
Co do transferów... Myślę ze ściągną jakiegoś za darmo, i kogoś kupią.. w końcu muszą zgrać wszystkich nowych przed LM a nie w lipcu robić transfery jak już będzie pozamiatane...